Oferty pracy

Regionalny przedstawiciel handlowy

Jeśli chcesz dołączyć do firmy medycznej o ugruntowanej pozycji rynkowej, obecnie poszukujemy Regionalnego Przedstawiciela Handlowego

do pracy na terenie województwa dolnośląskiego

Opis stanowiska:
promowanie i sprzedaż produktów z oferty w sklepach medycznych,
pozyskiwanie nowych klientów
utrzymywanie bardzo dobrych relacji z dotychczasowymi odbiorcami w regionie
promowanie produktów w środowisku medycznym
tworzenie baz danych potencjalnych klientów
reprezentowanie firmy na imprezach targowych i promocyjnych
dbanie o właściwy wizerunek firmy

Wymagania:
doświadczenie w branży medycznej minimum 1 rok
doświadczenie zawodowe w kontaktach ze sklepami medycznymi, ortopedycznymi na terenie województwa
dolnośląskiego min. 1 rok
wykształcenie min. średnie
czynne prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu)
bardzo wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja, elokwencja
mocno rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji
determinacja w osiąganiu celów
zapał i zaangażowanie
uczciwość

Oferujemy:
pracę w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie
zatrudnienie na umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników pracy
samochód służbowy
telefon komórkowy
szkolenia branżowe
pracę w zgranym zespole

Wymagane dokumenty:
CV wraz z aktualnym zdjęciem
list motywacyjny

Gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@armedical.pl z dopiskiem RPH Wrocław
Informujemy, że Administratorem danych jest ARMEDICAL Sp.z o.o. sp.k. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy al. Zwycięstwa 75. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz
aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pracownik działu obsługi klienta

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Obecnie jednak nie prowadzimy rekrutacji.

Pracownik magazynu